ניסיון רב, מומחים בתחום

HIGH PROFESSIONAL

מגוון שירותים רחב 


מקרקעין ועסקאות נדל"ן

חשוב שעורך דין (עו"ד) מקרקעין ילווה אתכם בעסקת נדל"ן, על כל היבטיה המשפטיים, החל מעריכת ההסכם, ניהול משא ומתן, בדיקת הזכויות בקרקע וכלה ברישום הזכויות על שמכם, הכל עד להשלמת העסקה.

שירותי המקרקעין המסופקים על ידי משרדנו כוללים:

משרדה של עורכת הדין מיכל רז מתמחה בתחום המקרקעין ועסקאות הנדל"ן על היבטיו השונים ומספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מגוונים על פי צרכי הלקוח. 
ייצוג בהסכמי מכר ורכישה של דירות יד שנייה -
ליווי ייצוג וטיפול בעסקאות מכר וקנייה של נכסים יד שנייה, החל משלב המשא ומתן, עריכת ההסכם, בדיקת הזכויות של הנכס באופן קפדני ומקצועי בנסח הרישום / מינהל מקרקעי ישראל ובחברה המשכנת (בדיקת עיקולים, משכנתאות, שעבודים, צווי הריסה, הערות שונות וכדומה), וזאת עד להשלמת העסקה ורישום הזכויות בטאבו במהירות ובמקצועיות.

ייצוג רוכשים ברכישת דירה יד ראשונה מקבלן -
ליווי הרוכשים בשלבי המשא ומתן מול הקבלן, בדיקה מקיפה של זכויות הקבלן במקרקעין, ניהול מו"מ בנוגע לתנאי הסכם המכר של הקבלן לטובת הרוכשים, בדיקת הבטוחות שהקבלן מעמיד לטובת הרוכשים לפי הוראות החוק.
בנוסף ליווי בכל הנוגע לקבלת אשראי ומשכנתאות, מיסוי מקרקעין, שעבודים ומשכונים.

ייצוג בהסכמי מכר ורכישה של בתים פרטיים -
ליווי הרוכשים / מוכרים החל משלב המשא ומתן,  בדיקה מקיפה של הזכויות במקרקעין לרבות בחינה אם קיימים זכויות בנייה נוספות בקרקע. עריכת הסכם המכר וזאת עד להשלמת העסקה במלואה.

הסכמי שכירות - 
עריכת הסכמי שכירות / ניהול מו"מ באשר לתנאי השכירות, וידוא זכויות המשכיר בנכס וכן בדיקת ערבים והעמדת בטוחות מספקות והכל תוך שמירה על האינטרס והצרכים של הלקוח.

תביעות לפינוי נכס מקרקעין - 
ייצוג לקוחות בתביעות לפינוי וסילוק יד ממקרקעין כנגד שוכר שמפר את תנאי הסכם השכירות או שוכר שמסרב לפנות את הנכס בתום תקופת השכירות.

הסכמי שיתוף במקרקעין/פירוק שיתוף במקרקעין  –
עריכת הסכמי שיתוף במקרקעין תוך הסדרת זכויות וחובות השותפים להסכם.  כמו כן עריכת הסכמי פירוק שיתוף במקרקעין בדרך של מכירה, חלוקה, או בדרך של רישום בית משותף
 
הסדרת רישום זכויות והערות במקרקעין-
רישום זכות בעלות במקרקעין, זכות שכירות/חכירה. משכנתא, זיקת הנאה, זכות קדימה.
בנוסף רישום הערת אזהרה, רישום זכויות לפי צו ירושה/ צו קיום צוואה ועוד. 

מיסוי מקרקעין –
בכל עסקת מקרקעין אשר מתבצעת  במשרדה של עוה"ד מיכל רז נלקחים בחשבון ייעוץ ותכנון מס מלאים, הלקוח מקבל ייעוץ והכוונה ביחס  לפרויקט המקרקעין הספציפי אותו הוא מוכר/רוכש, תוך התייחסות למכלול מצבת המקרקעין שברשותו וברשות קרוביו. 

הבנק סירב לתת משכנתא / אשראי עקב בעיה משפטית בנכס ?   פנו כעת!

כאשר אדם פונה לקבלת אשראי (הלוואה)/ משכנתא מבנק, במרבית המקרים הבטוחה שהבנק דורש היא נכס, עליו הבנק רושם שעבוד בדרגה ראשונה (משכנתא).

עורכת דין מיכל רז עבדה בבנק מוביל במחלקת משכנתאות ובמסגרת עבודתה בחנה אלפי בקשות למשכנתא ביחס למגוון רחב מאוד של נכסי מקרקעין, אשר חלקם היו עם בעיות משפטיות סבוכות שנדרשה יצירתיות רבה בפתרונם כדי שהבנק יאשר מתן משכנתא / אשראי לגבי  נכסים בעייתיים אלו.

אם הבנק מסרב לתת לכם אשראי/ משכנתא בשל בעיה משפטית בנכס מקרקעין, פנו למשרדה של עורכת הדין מיכל רז לקבלת יעוץ משפטי באשר למצבו המשפטי של הנכס, דרכי פתרון הבעיה המשפטית ועורכת הדין מיכל רז תלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל מהגשת בקשת המשכנתא לבנק, ניהול משא ומתן עם יועציו המשפטיים של הבנק ועד לפתרון הבעיה המשפטית וקבלת המשכנתא/ הלוואה.
עורכת הדין מיכל רז מעניקה ללקוחותיה רשת בטחון רחבה שתבטיח את קיום העסקה באופן איכותי ומקצועי תוך שמירה על צורכי הלקוח.

צרו קשר כעת לפגישת יעוץ ללא התחייבות 050-7948751

משרד עורך דין (עו"ד) מיכל רז ממוקם ברחובות ומעניק שירותים משפטיים ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, יישובי השפלה (מזכרת בתיה, גדרה, יציץ, גני יוחנן, קדרון, גבעת ברנר, קרית עקרון), וכן מעניק שירותים משפטיים באזור המרכז והשרון: תל אביב, הוד השרון, רמת השרון, רעננה, קיסריה ועוד.
מחפש עורך דין ברחובות והסביבה ? פנה כעת ונציגינו יחזרו אליך ללא דיחוי.

לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

logo בניית אתרים